KIMDIR?

Kozmetik sektörünün en güçlü uluslararası şirketlerinde 20 yıl süresince satış ve ticari pazarlama yöneticiliği yaptım. Müşteri beklentileri , lüks kozmetik servis deneyimleri ve bölgesel bazda saha aktiviteleri , fırsatları doğru analiz ettiğim ve değer yaratmaya odaklandığım uzmanlık alanlarım oldu.

Tüm bu deneyimlerimi birleştirdiğim Haute Couture Make Up projemi , öncelikli Anadolu insanıyla buluşturma heyecanıyla sizlerleyim.


L'OREAL Key Account Manager

ESTEE LAUDER Sales and Trade Marketing Manager

CLINIQUE Sales and Trade Marketing Manager

SEPHORA Trade Marketing Consultant

MISYONU?

Kariyer hayatım boyunca en büyük tutkum , Anadolu insanımızla birlikte olduğum , enerjimizi , öğretilerimizi birbirimize aktardığımız yüzlerce projenin içinde yeralmaktı. Emeğin , kusursuz hizmet farkındalığının çok yüksek olduğu bölgelerde marka sınırlarından bağımsız buluşacağım günü hep hayal ettim.

Haute Couture Make up bireysel programımız ile ; vücut ölçüleriyle bütünleşen özel giysiler gibi , kişinin yüz anatomisine en uygun makyajı tasarlayacağımız modüller geliştirdik. Teknik eğitim dersleri hazırladık , renklerle harmanlanacağımız uygulama atölyeleri hazırladık.

Bu öğretileri makyaj uzmanlığına taşımak ya da mesleğini geliştirmek isteyen arkadaşlarımıza ise profesyonel atölyeler oluşturduk. Tek tip makyaj eğiliminden , kişiye özel makyaj tasarımlarına geçiş, markanın temel değerlerindendir.