SERTIFIKA PROGRAMI

Makyaj ustası Serap Saydam ile birlikte
4 gün süresince 3 temel uygulama modülü üzerinde deneyim kazandırır.

ÖLÇÜMLEME
TONLAMA
UYGULAMA

Makyaja ait teorik ve pratik ders modüllerinin farklı yüz anatomileri ve farklı makyaj stillerinde hayat bulduğu sertifika programıdır.

ÖLÇÜMLEME KAMPI

Yüz şekillerinin doğru analiz edilmesi ile başlayan , elde edilen veriler doğrultusunda teknik reçetelerin hazırlanmasını kapsayan programdır.

İdeal makyajın başlangıç noktasıdır. Haute Couture makyaj felsefesinin de temelini oluşturur.

Her yüz anatomisi için yeni bir uygulama tekniği akışını ilke edindirir .Böylece her makyaj kendine özgü, her makyaj artisti de kendi sanatını ortaya koyan bir makyaj ustası olma yolundadır.

TONLAMA KAMPI

Beyaz, buğday, bronz, esmer... Temel cilt tonlarının yanısıra alt cilt tonlarının yol gösterdiği ideal tonlamaya ulaşma programıdır.

Aynı temel cilt tonuna sahip pek çok farklı yüze, tonlama becerileri geliştirilerek ideal renklere nasıl ulaşılacağı öğretilir. Böylece her ten makyajı Haute Couture Make Up felsefesini koruyarak kişiye özel bir tasarıma kavuşur.

Devamında pembeler , morlar , turkuazlar…
Artık sadece ten rengimiz kılavuz değildir elbette.
Göz rengimiz , saçımızın tonları , kaşlarımız hatta ruhumuza yakın renklerle harmanlandığımız renkli makyaj programı ile tonlama kampı tamamlanır.

UYGULAMA KAMPI

Tüm teknik öğretileri pratiğe dönüştürdüğünüz , hem çok eğlenceli hem de en fazla deneyim kazandığınız kamplardır.


Naturel makyajdan sofistike makyaja , gelin makyajından sahne makyajına uzanan pek çok profesyonel modülün yeraldığı yaratıcı programlar bütünüdür.


Farklı yüz anatomileri modelliğinde , farklı makyaj denemelerini izleyecek ,devamında birebir uygulayacaksınız. Teknik bilgilere sahip olduğunuz her uygulama kampında , tüm renklerden korkmadan , kişiye özgü kendi makyaj stillerinizi ortaya koyacaksınız.